Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbędzie się w dniach 10 kwietnia - 19 czerwca 2019 r. w internecie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 10 kwietnia, a zakończy - 10 maja 2019! Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

Nonagram Studio po raz kolejny z nami!

Dodane 06.06.2017, 10:57

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Nonagram Studio jest jednym z fundatorów nagród IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej.

Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Logo Nonagram Studio

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny "Nestor" Fundatorem nagród

Dodane 06.06.2017, 10:00

Z radością informujemy, że zwycięzcy Festiwalu Piosenki Krakowskiej otrzymają nagrody ufundowane przez Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny "Nestor" w Muszynie.

Cieszymy się, że możemy liczyć na Wasze wsparcie!

Logo Nestor

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone

Dodane 01.06.2017, 0:02

Drodzy Uczestnicy,
te 106 dni oczekiwania na zgłoszenia minęły bardzo szybko. Kolejny raz jednak nie zawiedliście i przesłaliście ich sporo. Wiemy, że już pewnie z niecierpliwością czekacie na listy zakwalifikowanych do przesłuchań. Potrzebujemy jednak teraz kilku dni, aby dokładnie się z nimi zapoznać. Dlatego zapraszamy Was tutaj we wtorek 6 czerwca o godzinie 12:00, gdzie zamieścimy pełną listę uczestników.

Dziękujemy Wam, że od 4 lat tak chętnie bierzecie udział w wielkim święcie piosenki krakowskiej i zgłaszacie się do naszego Festiwalu. Ilość uczestników dowodzi, że podoba się Wam ta inicjatywa i mamy nadzieję, że sprostamy Waszym oczekiwaniom i tym razem.

Uzasadnienie utworów zgłaszanych do festiwalu

Dodane 28.05.2017, 23:54

Kochani.

Chcemy Wam wyjaśnić jedno pole w formularzu zgłoszeniowym, gdyż macie z nim pewne problemy.

"Uzasadnienie wyboru pierwszego/drugiego utworu pod kątem zgodności z tematyką Festiwalu" - W tym miejscu macie dokładnie napisać jakie powiązanie ma dana piosenka lub wykonujący ją artysta lub osoba, która napisała tekst czy muzykę, z Krakowem.

Nie wystarczy napisać: "Andrzej Sikorowski związany jest z Krakowem", bo skoro wybraliście jego piosenkę, to jest to dla nas oczywiste.

Trzeba napisać np.: "Andrzej Sikorowski ur. 10 października 1949 w Krakowie"

To pole nie służy również do wspominania o tym, że podoba się Wam ta piosenka i dlatego ją wybraliście, czy opisywania Waszych dokonań.

Mamy nadzieję, że teraz łatwiej Wam będzie wypełniać kartę zgłoszeniową. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości  - odpowiadamy na nie na naszym Facebooku, mailu i pod numerem telefonu.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Miasto Kraków i Magiczny Kraków razem z nami

Dodane 19.04.2017, 14:39
Logo Miasto Kraków

Logo Magiczny Kraków

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej zyskał partnerstwo Miasta Kraków oraz został objęty patronatem medialnym przez Magiczny Kraków.

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Kolejnym Partnerem Szkoła Wokalno - Aktorska

Dodane 18.04.2017, 15:36

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym partnerem tegorocznej edycji Festiwalu jest Szkoła Wokalno - Aktorska w Krakowie.

Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi Bogdanowi Kalarusowi za wsparcie.

logo szkoły Wokalno - Aktorskiej

Patronat medialny TVP3 Kraków

Dodane 06.04.2017, 11:49
logo TVP3 Kraków

Dzisiaj IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej otrzymał patronat medialny TVP3 Kraków.

Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami.

Klub 6 Brygady Powietrznodesantowej po raz czwarty z nami

Dodane 31.03.2017, 17:53
Logo Klubu 6 Brygady Powietrznodesantowej

Z ogromną radością, informujemy, że kolejny raz naszym strategicznym Partnerem IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej jest Klub 6 Brygady Powietrznodesantowej.

Bardzo dziękujemy za to, że od lat jesteście z nami!

Patronat medialny Dziennika Polskiego

Dodane 30.03.2017, 16:10
Logo Dziennik Polski

Miło nam poinformować, że dzisiaj IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej został obięty patronatem medialnym przez Dziennik Polski.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny jesteście z nami.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej przyjmuje zgłoszenia

Dodane 15.02.2017, 15:02

Po raz czwarty zapraszamy wszystkich, którzy kochają śpiewać i grać do kolejnej edycji OFPK. Festiwal ten daje możliwość prezentacji swoich umiejętności muzycznych w repertuarze związanym z Krakowem lub krakowskimi artystami. Tylko od Was zależy, jakie piosenki chcecie nam zaprezentować i w jakich aranżacjach, ważne jedynie żeby były one związane z tematyką naszego Festiwalu. Aby ułatwić wysyłanie zgłoszeń, stworzyliśmy dla Was specjalny formularz i to przez niego głównie prosimy je przesyłać. W sytuacjach wyjątkowych można to zrobić drogą pocztową. Dokładne informacje znajdziecie w zakładce zgłoszenia. Pamiętajcie także, aby zapoznać się dokładnie z Regulaminem festiwalu.

• Zgłoszenia jak zwykle przyjmujemy do 31 maja br.
  • Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Krakowie.
  • Koncert finałowy będzie miał miejsce w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie.

Resztę informacji będziemy umieszczać tutaj w przyszłości, dlatego zachęcamy Was do odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco, i do polubienia naszego fanpage na Facebooku.

Jeszcze raz zapraszamy serdecznie.
Czekamy na tegoroczne niespodzianki muzyczne, które dla nas przygotujecie.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Starsze >>