Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbędzie się w dniach 10 kwietnia - 19 czerwca 2019 r. w internecie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 10 kwietnia, a zakończy - 10 maja 2019! Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

Kwestie formalne

Dodane 24.05.2016, 12:08

Drodzy Uczestnicy,

Zbliża się termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

Pamiętajcie, że OFPK to Festiwal Piosenki Krakowskiej i bardzo ważne jest powiązanie Waszych piosenek z Krakowem, czy to przez tekst o Krakowie, czy przez związki autorów z naszym miastem.

Bardzo prosimy także o staranne wypełnianie kart zgłoszeniowych, gdyż wszystkie analizujemy i jeśli przez złe wpisanie tytułu, czy autorów nie będziemy w stanie znaleźć takiego powiązania, Wasze zgłoszenie nie zostanie zakwalifikowane do dalszego etapu.
Wszystkie utwory możecie sprawdzić w Bazie ZAiKS, gdzie na pewno znajdziecie poprawne informacje.

Powodzenia i do zobaczenia w Krakowie.

Dodane 12.05.2016, 13:09

Zostało już niewiele czasu.

Kolejne nagrody funduje Nonagram Studio

Dodane 20.04.2016, 13:08

Kolejnym Fundatorem nagród w III edycji naszego festiwalu jest Nonagram Studio. Dziękujemy za wsparcie.

Drodzy uczestnicy, jeśli macie problem z nagraniem np. dema do naszego konkursu, w tym studiu znajdziecie fachową pomoc.

Logo Nonagram Studio

Szkoła Wokalno - Aktorska w Krakowie - Patron i Fundator nagrody

Dodane 16.04.2016, 11:35

Kolejnym Patronem a zarazem Fundatorem nagrody w naszym Festiwalu jest Szkoła Wokalno - Aktorska w Krakowie.

Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi Bogdanowi Kalarusowi za przyłączenie się do nas.

Logo Szkoła Wokalno Aktorska

PZN O L - R "NESTOR" kolejny raz z nami!

Dodane 06.04.2016, 14:45

Już po raz trzeci PZN O L - R "NESTOR" z Muszyny dołącza się do naszego Festiwalu jako partner.
Bardzo dziękujemy za współpracę Pani Prezes Iwonie Szumowskiej-Kin.

Logo PZN O - R Nestor

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej coraz bliżej

Dodane 06.04.2016, 14:29

Wraz z uczestnikami poprzednich edycji serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Krakowskiej!

Zobaczcie jak to się odbywa.

Partnerstwo i opieka medialna miasta Kraków

Dodane 02.03.2016, 12:52
Logo Miasto KrakówLogo Magiczny Kraków

Nasz Festiwal zdobył kolejnego znaczącego partnera, a mianowicie miasto Kraków! Dodatkowo opieką medialną objął nas portal Magiczny Kraków.

Bardzo dziękujemy, że kolejny raz jesteście z nami.

TVP3 Kraków pierwszy patronat medialny

Dodane 19.02.2016, 19:41
Logo TVP3 Kraków

Już po raz trzeci nad naszym Festiwalem patronat medialny objęła Telewizja Polska w Krakowie.
Bardzo dziękujemy, że znowu jesteście z nami.

III edycja Festiwalu rusza!

Dodane 15.02.2016, 10:37

Już po raz trzeci startujemy z Ogólnopolskim Festiwalem Piosenki Krakowskiej, edycja 2016!

Zgłoszenia do Festiwalu będą przyjmowane do 31 maja, natomiast przesłuchania konkursowe oraz Wielki Finał odbędzie się w dniach 18-19 czerwca br.

W ubiegłych latach w Festiwalu udział brali świetni młodzi artyści z całej Polski, w tym roku możesz i Ty dołączyć do tego grona. Wystarczy jedynie zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy, nagrać wykonanie jednego z utworów konkursowych i wysłać do nas.

Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie z biegiem czasu, a także na naszym profilu na Facebooku, dlatego zachęcamy do polubienia go.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Czasu jest dużo, jednak nie zwlekaj!

Do zobaczenia w Krakowie!

Zdjęcia z II OFPK 2015

Dodane 27.06.2015, 12:24

Na naszym Facebooku dostępne są już zdjęcia z II OFPK.
Zapraszamy do oglądania!

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Starsze >>