Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbędzie się w dniach 10 kwietnia - 19 czerwca 2019 r. w internecie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 10 kwietnia, a zakończy - 10 maja 2019! Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

Zaproszenie na Festiwal!

Dodane 02.05.2015, 11:58

Drodzy Państwo,
Mamy dla Was zaproszenie od Prezes naszej Fundacji Moniki Flagi!
Mamy nadzieję, że spotkamy się w czerwcu w Krakowie.

Nowe nagrody od Nestora

Dodane 27.04.2015, 20:35
Logo OLR Nestor

Do naszych Fundatorów nagród dołącza Sanatorium Nestor z Muszyny.
Dziękujemy Pani Prezes Iwonie Szumowskiej-Kin za wielkie serce ofiarowane nam już po raz drugi.

TVP Kraków

Dodane 08.04.2015, 13:14
Logo TVP Kraków

Dzisiaj otrzymaliśmy patronat medialny TVP Kraków.
Dziękujemy za ponowne wsparcie naszego Festiwalu.

Witamy Dziennik Polski

Dodane 18.03.2015, 20:20
Logo Dziennik Polski

Dzisiaj nasz Festiwal został objęty patronatem medialnym Dziennika Polskiego. To już II edycja i kolejny raz otrzymujemy wsparcie.
Witamy serdecznie i dziękujemy.

Wspomnienia z 2014 roku

Dodane 17.03.2015, 22:23

Mamy dla Was niespodziankę.
Wspomnienia z zeszłego roku z OFPK. Dla wszystkich tych co byli, a dla tych co nie mogli, żeby skusili się w tym roku.
Mamy nadzieję, że ten film zachęci Was do wysyłania zgłoszeń.
Pozostało jeszcze 2,5 miesiąca.

Z cyklu krakowskie muzyczne inspiracje

Dodane 08.03.2015, 7:40

Drodzy konkursowicze, jeśli zastanawiacie się nad wyborem krakowskich artystów oraz ich piosenek, to na naszym Facebooku w każdą niedzielę prezentujemy Wam jednego z nich. Może to Was zainspiruje? Wystarczy polubić naszego fan page, żeby być informowanym na bieżąco.

Zapraszamy:

www.facebook.com/fundacjacantito

IP STUDIO pierwszymi partnerami

Dodane 17.02.2015, 14:41
Logo IP STUDIO

IP STUDIO to pierwsza firma, która postanowiła przyłączyć się do naszego festiwalu i ufundować nagrody.

Jest to profesjonalne studio nagraniowe, które dysponuje świetnym sprzętem rejestrującym jak i bardzo dobrą akustyką pomieszczeń. Studio dysponuje dwiema kabinami nagraniowe o różnej adaptacji dźwięku. IP STUDIO zajmuje się także miksem i masteringiem, wydobywając z dźwięku to co najlepsze, a także montażem nagrań lektorskich, programów radiowych, telewizyjnych, reklam oraz wywiadów.
Więcej informacji na stronie:
www.ip-studio.pl

Bardzo dziękujemy IP STUDIO za to że jesteście z nami!

Zdjęcia z OFPK 2014

Dodane 02.07.2014, 14:28

Galeria zdjęć dostępna na naszym Facebooku pod poniższym linkiem.

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI KRAKOWSKIEJ 2014

Dodane 30.06.2014, 23:04

Szanowni Państwo,
29 czerwca br. odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej. Był to w tym roku dla naszej Fundacji ogromny projekt, w który się zaangażowaliśmy i z którego jesteśmy bardzo dumni. Pracowaliśmy ciężko nad nim przez ostatnie 4 miesiące. Był to czas wielu negocjacji, licznych dyskusji oraz przepływu wielu pomysłów, których efekt mogliście Państwo zobaczyć podczas Festiwalu.

Gdy słyszymy tyle cudownych opinii, że Państwu się podobało, że czuliście się podczas koncertu dobrze, a nasi wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny, mamy poczucie, że to co robimy ma pozytywny wymiar i że warto to robić nadal. W dzisiejszych czasach niestety media nie chcą promować małych lokalnych przedsięwzięć, angażując się jedynie w te duże dobrze znane, dlatego jest nam tym bardziej miło, że jak na pierwszy raz było aż tyle ludzi, którzy chcieli z nami świętować, cieszyć się krakowską muzyką wykonywaną przez tak wielu uzdolnionych młodych artystów.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim naszym Darczyńcom, których możecie Państwo poznać pod tym linkiem.
W szczególności ogromną wdzięczność kierujemy na ręce Pani Lidii Jazgar, która przez te 4 miesiące była dla nas nieocenionym wsparciem, dobrym duchem w chwilach zwątpienia i cudownym orędownikiem naszej idei.
Dziękujemy także Agnieszce Szczurek, która prowadząc koncert zbudowała wspaniałą atmosferę i sprawiła, że wczorajszy dzień będziemy długo pamiętać. Natomiast dzięki naszemu realizatorowi dźwięku Mateuszowi Sieniawskiemu, cały koncert był doskonale słyszalny, a co za tym idzie dostarczał wielu pięknych akustycznych wrażeń.
Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Państwa zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję OFPK.
Do zobaczenia.

Werdykt Jury z I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej 2014

Dodane 30.06.2014, 15:10

PROTOKÓŁ JURY