Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbędzie się w dniach 10 kwietnia - 19 czerwca 2019 r. w internecie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 10 kwietnia, a zakończy - 10 maja 2019! Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

Witamy Dziennik Polski

Dodane 17.04.2014, 14:51

Dziennik Polski objął nasz Festiwal patronatem. Dziękujemy.

Dodane 01.04.2014, 16:45

Drodzy Państwo, przesłuchania do OFPK będą odbywać się 28 czerwca w SOSW przy ulicy Tynieckiej 6, a Koncert Finałowy w dniu 29 czerwca w Klubie Garnizonowym przy ulicy Zyblikiewicza 1 w Krakowie.

W czasie trwania Festiwalu uczestnicy będą mogli skorzystać z noclegu w SOSW dla dzieci Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej 6 w cenie 35 złotych.
W tej sprawie prosimy o kontakt z organizatorami.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Patronat medialny Radia Kraków

Dodane 01.04.2014, 15:53
Radio Kraków - logo

Dzisiaj nasz Festiwal został objęty patronatem medialnym Radia Kraków. Serdecznie dziękujemy.

TVP Kraków dołącza do nas

Dodane 31.03.2014, 13:55
TVP Kraków logo

Telewizja Kraków objęła nasz Festiwal opieką medialną. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie.

Zaczynamy

Dodane 28.03.2014, 22:40

Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu.

Jesteśmy właśnie w trakcie ustalania wszystkich szczegółów: miejsca przesłuchań, koncertu finałowego itp.

Bardzo prosimy o śledzenie tej strony lub naszego fanpage na Facebooku pod adresem:

www.facebook.com/fundacjacantito, gdzie będą pojawiać się z czasem wszystkie informacje.

Już dzisiaj zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Do zobaczenia w Krakowie.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Starsze >>