Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbędzie się w dniach 10 kwietnia - 19 czerwca 2019 r. w internecie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 10 kwietnia, a zakończy - 10 maja 2019! Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

OFPK edycja internetowa 2019 – od dziś przyjmujemy wasze zgłoszenia!

Dodane 10.04.2019, 11:23

Drodzy Uczestnicy!

Od dziś do 10 maja 2019 r. przyjmujemy wasze zgłoszenia do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej. Czekamy na jeden utwór, który jest związany z Krakowem, ma tekst opowiadający o naszym mieście lub wykonawca, kompozytor ma powiązania z Krakowem.

Zgłoszenia przesyłajcie za pomocą specjalnego formularza elektronicznego dostępnego pod tym adresem.

Następnie wasze nagrania opublikujemy na naszym kanale na Youtube na specjalnej playliście. Od 20 maja do 16 czerwca 2019 r. na stronie Facebook fundacji będzie odbywało się głosowanie na najlepsze wykonanie zdaniem internautów. Pierwsze trzy osoby z największą liczbą polubień otrzymają od nas nagrody.

Ogłoszenie wyników nastąpi 19 czerwca 2019 r. na stronach Fundacji Artystycznej Cantito.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

Trzymamy za wszystkich kciuki i z niecierpliwością czekamy na wasze nagrania!