Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbędzie się w dniach 10 kwietnia - 19 czerwca 2019 r. w internecie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 10 kwietnia, a zakończy - 10 maja 2019! Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

Ważne informacje organizacyjne V OFPK!

Dodane 12.06.2018, 13:56

Drodzy Uczestnicy,

Przedstawiamy Wam szczegółowe informacje, które mamy nadzieję, ułatwią naszą współpracę, a Wam pozwolą się mniej stresować i skupić jedynie na dobrym występie.

1. Pierwszy dzień przesłuchań, dla wszystkich solistów w dwóch kategoriach odbywa się 16 czerwca w Specjalnym Ośrodku dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie przy ulicy Tynieckiej 6.
  2. Pierwszy blok zaczyna się o godzinie 10:00, natomiast drugi o 12:30
  3. Każda solista ma się zgłosić do rejestracji festiwalu najpóźniej pół godziny przed swoim blokiem przesłuchań.
  4. Po rejestracji i podpisie na liście obecności idziemy do wyznaczonego miejsca, jeśli to konieczne przekazujemy swoje aranżacje do akustyka, a następnie oczekujemy na występ.
  5. Aranżacje, podkłady, półplaybacki przynieście na pendrive.
  6. Do sali przesłuchań wchodzimy po 3 osoby, Solista, który występuje i dwóch kolejnych.
  7. Drugi dzień przesłuchań, dla kategorii Duety i Zespoły, odbywa się 17 czerwca w Piwnicy Pod Baranami, Kraków Rynek Główny 27 o godzinie 11:00.
  8. Każda wykonawca ma się zgłosić do rejestracji festiwalu najpóźniej pół godziny przed blokiem przesłuchań
  9. Krótka próba dźwiękowa dla kategorii Duety I Zespoły odbywać się będzie przed prezentacją każdego podmiotu  wykonawczego.
  10. Po rejestracji i podpisie na liście obecności idziemy do wyznaczonego miejsca.
  11. Prosimy, aby próba dźwięku przebiegła sprawnie, w związku z tym krótko sprawdzamy czy się dobrze słyszymy.
  12. Na każdym etapie zapewniamy Wam instrument klawiszowy.
  13. Zespołom zapewniamy także zestaw perkusyjny.
  14. W związku z wielkością sali, tegoroczne przesłuchania mają charakter zamknięty. Oczywiście wasze osoby towarzyszące mogą wejść.
  15. Finał Festiwalu odbywa się 17 czerwca w Piwnicy Pod Baranami, Kraków Rynek Główny 27 o godzinie 16:00.
  16. Obecność zgodnie z regulaminem jest obowiązkowa.
  17. Osoby, które otrzymają nagrody, jak co roku, występują po ogłoszeniu wyników.
  18. Miłym gestem będzie, jeśli nagrody nie otrzymacie, pozostanie do końca koncertu i posłuchanie zwycięzców. Sami też pewnie chcielibyście aby ktoś Was posłuchał.

Za każdą i każdego z Was trzymamy mocno kciuki i z niecierpliwością czekamy na spotkanie.