W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
18,0% / 1800,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Koncert kolędowy Fundacji Cantito - 18 stycznia 2015

Partnerzy:

  • Klub Garnizonowy

 

W styczniu nasza Fundacja zorganizowała duży koncert świąteczny. Był to montaż słowno-muzyczny, na który składały się znane polskie kolędy, np. „Lulajże Jezuniu”, czy „Jezus Malusieńki” oraz pastorałki znanych polskich artystów. A wszystko to było okraszone tekstami nawiązującymi do świąt Bożego Narodzenia oraz tradycji noworocznej.

Przygotowania do koncertu rozpoczęliśmy w listopadzie i z wielkim zaangażowaniem pracowaliśmy nad coraz to nowymi utworami. Było to ogromne wyzwanie, gdyż wymagało od nas pracy, zarówno nad wokalami, jak i opracowaniem instrumentalnym.

Koncert ten odbył się 18 stycznia 2015 r. w Klubie Garnizonowym w Krakowie. Spotkał się z dużym zainteresowaniem, gdyż przybyło na niego wielu mieszkańców Krakowa. Reakcje publiczności świadczą o tym, że dostarczyliśmy wiele pozytywnych emocji. Nasi podopieczni byli bardzo ciepło przyjęci, a to po raz kolejny pokazuje, jak ważna w życiu każdego człowieka jest muzyka, i że takie projekty przynoszą wiele dobra, warto je zatem realizować.

Powered by CuteNews