W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
18,0% / 1800,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Zrzutka #PianoDlaCantito - 31 sierpnia 2018 - 31 października 2018

Przez ostatnie cztery miesiące najpierw wymienialiśmy się pomysłami i przygotowywaliśmy, a później przeprowadzaliśmy zbiórkę pieniędzy na wysokiej jakości pianino cyfrowe możliwe do obsłużenia bez pomocy wzroku. Akcja ta odbywała się na portalu zrzutka.pl.

Mimo tego, że nie uzyskaliśmy pełnej potrzebnej kwoty, nowy instrument na koncerty fundacji zostanie zakupiony. Wierzymy, że uda się znaleźć sprzedawcę, który zaproponuje nam wymarzone pianino cyfrowe w niższej cenie.

Ze zbiórki od ponad pięćdziesięciu Darczyńców uzyskaliśmy 4319zł, kolejna kwota, która przyczyni się do zakupu to jeden procent podatku, jaki Państwo nam przekazaliście: 3065 zł.

Jesteśmy przekonani, że dzięki życzliwości sprzedawcy i Państwa dobrej woli resztę potrzebnej kwoty uda nam się dozbierać na koncertach. Bardzo się o to postaramy.

Chcemy wyrazić Państwu ogromną wdzięczność. Bez waszej pomocy finansowej spełnienie naszego marzenia o rozwoju nie byłoby możliwe. Dziękujemy za przekazywanie informacji o tym projekcie dalej. Dziękujemy za zaufanie, za dobre słowa i pozytywną energię, napędzającą nas do działania.

Dziękujemy z serca naszym przyjaciołom, dzieciom, rodzeństwu za pomoc w nagraniu i zmontowaniu filmów promujących tę inicjatywę, bez was na pewno nikt nie miałby szans dowiedzieć się o zbiórce.

Jesteśmy dumni, że mimo swoich skromnych możliwości osiągniemy kolejny sukces i spełnimy jeszcze jedno marzenie, dzięki któremu nasze koncerty staną się dla Państwa bardziej interesujące i profesjonalne.

Mamy nadzieję, że ten wspaniały instrument będziemy mogli usłyszeć już całkiem niedługo.

Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że wspólnie możemy zrobić bardzo wiele.

Powered by CuteNews