W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Dzień mamy

Dodane 26.05.2019, 14:26

Z okazji dnia mamy, z muzycznymi dedykacjami, z serca życzymy naszym najdroższym mamom, a także tym słuchającym nas na koncertach i w internecie, najważniejszego w życiu zdrowia, codziennego uśmiechu i pogody ducha, pociechy z dzieci i wiele do nas cierpliwości. ;)

Przede wszystkim jednak życzymy sobie, żeby nasze kochane mamy zawsze mogły być z nas dumne, zwłaszcza kiedy jesteśmy już dorośli, a także żebyśmy w codziennym zabieganiu znajdowali dla siebie nawzajem czas.

Żyjcie nam mamy STO LAT!