W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

I Piknik Charytatywny „Gramy dla dzieci”

Dodane 05.10.2019, 9:19
Na scenie, w plenerze, znajduje się 6 osób. Trzy kobiety i trzech mężczyzn

28 września z ogromną przyjemnością zagraliśmy na I Pikniku Charytatywnym „Gramy dla dzieci” organizowanym przez Klub 6 batalionu dowodzenia Kraków.

Jesteśmy szczęśliwi, bo uwielbiamy pomagać muzyką, a mogliśmy dołączyć się swoim śpiewaniem i graniem do wspaniałej inicjatywy dla chorych dzieci ze szpitala w Prokocimiu.

Wraz z lekarzami i żołnierzami zachęcaliśmy Państwa do jak najhojniejszego wsparcia tego szczytnego celu.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Pomagajmy więc na co dzień ile możemy i komu to tylko potrzebne, bo dobro darowane drugiemu człowiekowi zawsze powraca. My wierzymy, że ze zdwojoną siłą.