W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Odwiedziliśmy sanatorium "Krystyna"

Dodane 09.06.2019, 12:10
Cztery osoby (jeden mężczyzna, trzy kobiety) śpiewają. Obok nich dwóch mężczyzn gra na instrumentach. Jeden na cajonie, a drugi na pianinie elektrycznym.

7 czerwca po raz pierwszy po dłuższej przerwie zagraliśmy w sanatorium „Krystyna” w Busku-Zdroju. Zarówno pogoda jak i publiczność mocno podgrzewały nam atmosferę.

Panie z publiczności, jak najdroższe babcie, proponowały wodę artystom rozgrzanym nie tylko temperaturą, ale też gorącymi oklaskami, co bardzo nas wzruszało.

Szczególnie ujęła nas wspaniale zaśpiewana przez Państwa z Adrianem przepiękna piosenka Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”.

Z całego serca dziękujemy za życzliwość i obecność podczas tego koncertu i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.