W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Zakończenie sezonu koncertowego w Kostrzu

Dodane 26.06.2019, 12:48
Mężczyzna śpiewa, obok niego stoją dwie kobiety. Po jego lewej stronie dwóch mężczyzn grających na instrumentach. Cajonie i pianinie elektycznym.

Tegoroczny sezon koncertowy zakończyliśmy w niedzielę 23 czerwca występem podczas święta Dzielnicy VIII w Kostrzu.

Dziękujemy za liczną obecność podczas pikniku również naszym przyjaciołom, znajomym i rodzinie. Wspaniale, że nas posłuchaliście i zrobiliście nam tak miłą niespodziankę.

Cieszymy się tym zaproszeniem szczególnie dlatego, że niektórzy z nas są mieszkańcami tej dzielnicy i z jeszcze większą radością prezentowali naszą muzykę podczas jej święta.

Od teraz odliczamy dni do spotkania z Państwem na koncertach w kolejnym sezonie.

A tym czasem życzymy wszystkim ciepłych i udanych wakacji.