W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:
5,3% / 300,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Pierwszy koncert online - projekt TON

Dodane 23.12.2020, 11:11

 

           W niedzielę 20 grudnia 2020 r. w Centrum Kultury Wrocław-Zachód zagraliśmy nasz pierwszy koncert online. Odbył się on w ramach projektu TON (Twórczość Osób Z Niepełnosprawnością).

                Próby do tego przedsięwzięcia rozpoczęły się w listopadzie. Chcieliśmy przygotować się jak najlepiej, aby publiczność przed ekranami przeżyła z nami wspaniałą, muzyczną ucztę. Byliśmy bardzo ciekawi, jak będzie się nam śpiewać w sali, w której – prócz osób pomagających dopiąć wszystko na ostatni guzik – nie będzie nikogo.

                Punktualnie o godzinie 17.00 rozpoczęła się transmisja koncertu. Wystąpiliśmy w składzie: Monika Flaga (śpiew i konferansjer), Adrian Wyka (śpiew, konferansjer i bas), Karol Radwan (fortepian i śpiew), Mateusz Popis (instrumenty perkusyjne), Agnieszka Łozińska i Elżbieta Kuzio (śpiew).

                Podczas godzinnego koncertu publiczność, która jak się okazało, nie zawiodła i dopingowała nas online mnóstwem ciepłych słów uznania i wieloma pozytywnymi reakcjami, mogła usłyszeć polskie utwory takie jak: „W kinie w Lublinie” z repertuaru zespołu Brathanki, czy nieco bardziej spokojny „Jaki piękny świat” Alicji Majewskiej.

                Nie zabrakło także piosenek wprowadzających wszystkich w magię świąt. Ze sceny zabrzmiały m.in: „Śniegu cieniutki opłatek” zespołu Pod Budą, czy „Anioły” Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej.

                Koncert był też okazją do spotkania się z Elżbietą Kuzio, która nie zawsze ma możliwość śpiewania razem z nami. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zagrać w pełniejszym składzie.

                Dziękujemy Centrum Kultury Wrocław-Zachód za możliwość występu, a także wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniach. Było to dla nas nowe i ciekawe doświadczenie.

Nasz występ wciąż można obejrzeć, do czego bardzo zachęcamy.

Galeria zdjęć, z tego wydarzenia, dostępna jest TUTAJ.

Do zobaczenia wkrótce na kolejnych koncertach.

Powered by CuteNews