W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Walentynki z Krystyną

Dodane 17.02.2020, 16:03
Trzy kobiety stoją, śpiewają. Po ich prawej stronie, przy mikserze, stoi mężczyzna, a po lewej dwóch mężczyzn gra na instrumentach - pianinie elektycznym i cajonie.

14 lutego spotkaliśmy się z Państwem na koncercie walentynkowym w sanatorium „Krystyna” w Busku-Zdroju.

Razem z licznie zgromadzoną publicznością śpiewaliśmy najpiękniejsze piosenki o miłości, jakie znalazły się w naszym repertuarze.

Dziękujemy wszystkim za obecność, dobre słowa i oklaski, a pani Anecie za ciepłe przyjęcie.

Do zobaczenia niebawem.