W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Zagraliśmy na Pierwszej Komunii

Dodane 21.09.2020, 13:58
Cztery osoby (dwie kobiety i dwóch mężczyzn) znajdują się w kościele. Jeden mężczyzna gra na gitarze, a drugi na pianinie elektycznym. Kobiety stoją, w dłoniach mają mikrofony.

20 września, zaproszeni przez panią Sylwię, uczestniczyliśmy we mszy świętej Pierwszej Komunii w parafii Św. Marii Magdaleny w Witkowicach.

Było nam bardzo miło zagrać i zaśpiewać razem z dziećmi w tym wyjątkowym dla nich dniu. Dziękujemy za wspólną modlitwę i zaangażowanie.

Jeszcze raz życzymy dzieciom i ich rodzinom wszystkiego najlepszego.

Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy zagrali na jakiejś imprezie, prosimy o kontakt.