Przekaż 1,5% podatku na rzecz Fundacji Cantito

Dodane 01.02.2024, 13:56

🌟 Wspieraj Sztukę i Pasję 🎵!

Muzyka to nasza pasja, praca, hobby i życie. Tylko z Waszą pomocą będziemy mogli pracować kolejny rok.

Wasze wsparcie pomaga nam rozwijać talenty, organizować koncerty i warsztaty, oraz tworzyć więcej możliwości dla niepełnosprawnych artystów.

Razem możemy tworzyć lepszy świat pełen muzyki i sztuki!

KRS Fundacji: 0000424570

Grafika przedstawia monety stylizowaną na polski 5 złoty, która w centralnym miejscu wyraźnie wyświetla '1.5%' w eleganckiej czcionce. Nad tą wartością znajduje się wizerunek polskiego godła - orła w koronie, umieszczonego na tarczy. Moneta ma klasyczne zdobienia w formie delikatnych liści i kwiatów, które dodają elegancji całości kompozycji. Całość utrzymana jest w monochromatycznej palety barw, co nadaje grafice poważny i oficjalny charakter.