We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

I Piknik Rodzinny Kostki

Dodane 16.06.2015, 21:53

W sobotę 13 czerwca nasza Fundacja wzięła udział w I Pikniku Rodzinnym Kostki, organizowanym przez Dyrekcję, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły oraz Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie.
Była to wspaniała inicjatywa, dzięki której promowano szkołę oraz stawiano na jej rozwój.
Wiele atrakcji, występów artystycznych, wspaniałych regionalnych potraw oraz różnych pokazów przyciągnęło bardzo dużo uczniów wraz z rodzicami, nauczycieli i zaproszonych gości.
Bardzo się ucieszyliśmy kiedy zostaliśmy poproszeni o koncert podczas takiego ciekawego i potrzebnego wydarzenia, które i dla nas stworzyło okazję do zaprezentowania swoich dokonań szerszemu gronu ludzi.
Dziękujemy za zaproszenie, gościnę i pomoc oraz słodkie prezenty, które otrzymaliśmy na pożegnanie.
Mamy nadzieję, że nasz występ się Państwu spodobał i będziemy mogli liczyć na ponowne spotkanie.

4 osoby stoją na scenie, kobieta przemawia, a 1 mężczyzna siedzi przy instrumencie klawiszowym Scena pikniku widziana z oddalenia. Na niej wszyscy z Fundacji stoją, a 1 z mężczyzn siedzi przy instrumencie.