Górska promocja podopiecznych z Cantito

Dodane 18.08.2013, 14:23

W dniach 20-25 sierpnia br. nasza Fundacja organizuje kilkudniowy wyjazd zespołu Cantito do Zakopanego. Dzięki temu wyjazdowi nasi podopieczni będą mieli szansę promować siebie i swoją płytę, a także wypocząć w naszych uroczych Tatrach.
Będzie ich można posłuchać w lokalnej stacji radiowej, telewizji, a także przeczytać wywiad w gazecie.
Ponadto zapraszamy na słynne Krupówki, gdzie sprzedawana będzie płyta "Rzeki nadziei".
Wszystko to oczywiście dzięki wspaniałym Darczyńcom, bez których to przedsięwzięcie nie mogłoby dojść do skutku. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz liczymy na dalsze wsparcie.