W lutym na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Ruszamy z II Ogólnopolskim Festiwalem Piosenki Krakowskiej!

Dodane 12.01.2015, 20:23

Już po raz drugi Fundacja Artystyczna Cantito ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej, który odbędzie się w dniach 20-21.06.2015 r. w Krakowie.

Wszystkie szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych, a także Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Festiwalu, dlatego prosimy o śledzenie tej strony lub polubienie naszego fan page na Facebooku.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 maja. Więcej szczegółów na stronie Festiwalu w zakładce Zgłoszenia.

W tym roku zrobimy wszystko, aby niezwykłych emocji i dobrych wspomnień było jeszcze więcej. Dlatego serdecznie zapraszamy!