Jesienna, koncertowa Krynica i Muszyna

Dodane 30.11.2015, 10:09
Cztery osoby (dwóch mężczyzn, dwie kobiety) stoją, śpiewają. Mężczyzna, który stoi po lewej stronie ma, po swojej prawej stronie, klawisze. Mężczyzna, który stoi po prawej ma przed sobą mikser.Wszyscy (dwóch mężczyzn, dwie kobiety) stoją, śpiewają. Na ścianie, na tle której stoją, wisi obraz.

Po dość długiej przerwie nasza Fundacja wraz z podopiecznymi znów wyruszyła, aby zagrać kilka koncertów, tym razem w Krynicy-Zdroju i Muszynie. Jak zwykle spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem, i zostały bardzo ciepło przyjęte przez naszą publiczność. Cieszy nas ogromnie, że w dalszym ciągu chcecie się Państwo z nami i naszą muzyką spotykać.

Bardzo dziękujemy Dyrektorom wszystkich sanatoriów „Mielec”, „Energetyk” oraz „Wiarus” za długoletnią współpracę i pomoc w organizacji naszych koncertów.

Do zobaczenia ponownie!

Już w ten weekend w Solcu i Busku-Zdroju.