Ilość odwiedzin: 
W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Rozlicz szybko i łatwo podatek za 2018 r. Kliknij tutaj! Pomóż sobie i nam.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Kolędy u św. Barbary

Dodane 30.01.2017, 10:16

W tym roku ostatni koncert kolęd, który mieliśmy przyjemność zagrać, usłyszeć można było w kościele pw. św. Barbary. Bardzo serdecznie dziękujemy Księżom Jezuitom, szczególnie Rektorowi Kościoła - Ojcu Tadeuszowi Kukułce - za niezwykłą życzliwość, sympatię i ogromne wsparcie, jakie otrzymujemy od Księży każdego roku w okresie świąd Bożego Narodzenia. Dzięki przychylności o. Tadeusza mamy możliwość od lat występować dla wszystkich wiernych spotykających się na nabożeństwach w Kościele pw. św. Barbary.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy decydujecie się z nami zostać chwilę dłużej, aby wspólnie pośpiewać kolędy, posłuchać przygotowanych przez naszych podopiecznych pastorałek oraz wspomóc naszą Fundację finansowo.

Licząc na spotkanie z Państwem w przyszłym roku wierzymy, że nasza współpraca nadal będzie dobrze się układać, co doprowadzi do koncertu już za rok.

W tym miejscu pragniemy także podziękować wszystkim, których mieliśmy okazję spotkać na każdym z tegorocznych koncertów świątecznych.

Powered by CuteNews