Koncert „To chyba maj, na pewno maj” w krakowskim Klubie Aktora SPATiF

Dodane 25.05.2018, 18:38

22 maja po raz trzeci zagraliśmy w krakowskim Klubie Aktora SPATiF. Kolejny koncert wiosenny otrzymał tytuł „To chyba maj, na pewno maj”.

Tym razem również, co ostatnio zdarza się często, zaprezentowaliśmy wiele utworów premierowych.

Na przykład Adrian, nasz basista i wokalista, zaśpiewał piękną, romantyczną piosenkę Piotra Szczepanika „Kochać, jak to łatwo powiedzieć”; Monika błogosławiła każdą pogodę, wykonując piosenkę Michała Bajora, Agnieszka natomiast, nadal zakochana w utworach Anny German, zaśpiewała „To chyba maj”.

Karol wystąpił jak zwykle w roli niezawodnego akompaniatora. Natomiast Mateusz z zaangażowaniem towarzyszył nam na cajonie.

Dziękujemy Państwu za przybycie i wspaniałą atmosferę.

Zapraszamy na kolejne nasze koncerty.