W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Koncert walentynkowy w Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana

Dodane 18.02.2019, 11:45
Trzy kobiety stoją, trzymają w rękach mikrofony. Jedna z nich śpiewa.

W piątek 15 lutego zaśpiewaliśmy dla seniorów na zaproszenie Centrum Młodzieży im. Dr. Henryka Jordana przy ulicy Krupniczej w Krakowie.

W koncercie walentynkowym zaprezentowaliśmy najpiękniejsze i ponadczasowe piosenki o miłości – zarówno tej szczęśliwej, jak i niespełnionej.

Zupełnie niespodziewanie dla nas wykonawców, na publiczności zasiadła duża grupa przedszkolaków, czyniąc to spotkanie zupełnie wyjątkowym i wplatając w walentynkowy koncert również miłość dzieci do rodziców.

Mała publiczność z zaangażowaniem z nami klaskała, rozmawiała i wyglądało na to, że wspaniale się bawi.

Dziękujemy za zaproszenie władzom Centrum Młodzieży, a publiczności za wiele ciepłych słów.