W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Koncertowo w sanatorium "Marconi"

Dodane 29.01.2017, 13:55

Drodzy Państwo,

W styczniu nie zwalniamy tempa i w minioną sobotę odwiedziliśmy Busko-Zdrój aby zagrać w sanatorium „Marconi”. Jak zwykle podczas koncertów w tym miejscu atmosfera była fantastyczna. Mimo że akompaniator nie mógł tym razem być z nami, a w naszym gronie panował nieco chorobowy nastrój, spędziliśmy ten czas w bardzo miłej atmosferze i widzieliśmy, że Państwu nasz występ bardzo przypadł do gustu. Kiedy słyszymy, jak Państwo z nami śpiewacie, a po występie cieszycie się ze spędzonego z nami czasu, jest nam bardzo przyjemnie i nabieramy sił do dalszej pracy.

Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne koncerty!

Materiał video: