We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Koncerty promujące Agnieszkę Łozińską

Dodane 24.03.2014, 14:29

W dniach 21-23 marca br. w Busku-Zdroju odbyły się koncerty promujące Agnieszkę Łozińską. Były to pierwsze koncerty solowe Agnieszki, które zostały zorganizowane przez Fundację Artystyczną Cantito. Zagraliśmy w sanatorium Nida, Słowacki oraz w sanatorium Marconi.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w ich organizacji oraz Państwu, którzy zechcieliście przyjść i posłuchać. Ciepłe przyjęcie i żywiołowa reakcja publiczności utwierdziła nas w przekonaniu, że to co robimy jest potrzebne, bo daje radość i szczęście naszym słuchaczom.