W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Rozlicz szybko i łatwo podatek za 2018 r. Kliknij tutaj! Pomóż sobie i nam.

Końcówka marca w Szczyrku i Busku koncertowo bardzo udana

Dodane 01.04.2019, 12:54

29 i 30 kwietnia ponownie spotkaliśmy się z Państwem w Szczyrku i Busku-Zdroju. Były to dwa bardzo udane koncerty, na które przybyła niezwykle zaangażowana i świetnie śpiewająca publiczność.

My również mogliśmy zaprezentować Państwu premierowe piosenki, ponieważ ciągle poszerzamy nasz repertuar.

Ogromnie się cieszymy, że dostarczyliśmy Państwu wielu wzruszeń, a zwłaszcza, że nie wstydzicie się przychodzić do nas i o tym mówić. Podoba wam się nasza radość życia i się nią zarażacie, a dla nas to największa motywacja do dalszego działania, bo wiemy że te koncerty ładują nie tylko nasze akumulatory.

Nie możemy doczekać się już kolejnego z państwem spotkania w najbliższy piątek.