W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Przedwiosenne koncerty

Dodane 20.03.2017, 19:38

Szanowni Państwo,

17 i 18 marca po raz kolejny gościliśmy w Solcu i Busku- Zdroju, gdzie mieliśmy przyjemność zagrać w uzdrowisku Solec i sanatorium Nida.

Również tym razem obie sale wypełnione były radosną, entuzjastyczną publicznością, z którą muzycznie przywoływaliśmy wytęsknioną już przez wszystkich wiosnę.

Wraz z naszymi drogimi słuchaczami śmialiśmy się do łez, sympatycznie żartując i śpiewając (także wspólnie) znane polskie piosenki.

Dziękujemy wszystkim za liczną obecność, a władzom obu ośrodków za umożliwienie tych pięknych, ciepłych spotkań!