W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10,0% / 300.0 zł
Przekaż nam 1%: KRS 0000424570

Wielkanocne życzenia

Dodane 31.03.2018, 11:08

"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".

Nasze życie jest drogą, która jest pełna radości, miłości, ale także trudnych chwil.

Zmartwychstały Chrystus pokazuje nam, że cierpienie jest drogą do szczęścia. Bądźmy pokorni wobec trudności i nauczmy się przebaczać, jak On wisząc na Krzyżu.

W imieniu wszystkich członków i podopiecznych Fundacji życzymy, aby każdy z nas potrafił czerpać siły od Jezusa, który umarł za nas na Krzyżu, aby miłość, która nigdy nie umiera była dla nas drogowskazem na całe życie.

Wśród kolorowych pisanek, na pomarańczowym tle, napis: "WESOŁEGO ALLELUJA!". Na początku i na końcu tego napisu umieszczony jest zajączek.