Wisła i Ustroń, czyli październikowe granie za nami

Dodane 07.10.2015, 14:58
Cztery osoby (dwóch mężczyzn i dwie kobiety) stoją na tle ściany z luster, śpiewają. Przed mężczyzną, który stoi po prawej stronie stoi stolik a na nim mikser.  Przed mężczyzną, który stoi po lewej stoi statyw, a na nim klawisze. W odbiciu luster, które wiszą na ścianie widać kilka osób z publiczności.

W dniach 2-4 października koncertowaliśmy w Wiśle i Ustroniu.
W sobotę 3 października zagraliśmy koncert w Centrum Rehabilitacji i Rekreacji „Jubilat” w Wiśle. Byliśmy tam po raz pierwszy. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i wspólne spędzenie czasu z polską piosenką.
Natomiast w niedzielę 4 października prezentowaliśmy się dla publiczności w sanatorium „MAZOWSZE MEDI-SPA” w Ustroniu.
Oba te koncerty były dla nas miłym doświadczeniem i cieszymy się, że reagowaliście Państwo bardzo pozytywnie na nas i naszą muzykę.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.
Dziękujemy władzom obu tych miejsc za umożliwienie nam zorganizowania koncertów i zaprezentowania naszych talentów. Wierzymy, że nie był to ostatni raz.