Ilość odwiedzin: 
W maju na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Rozlicz szybko i łatwo podatek za 2018 r. Kliknij tutaj! Pomóż sobie i nam.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Wokalnoinstrumentalny weekend w Busku-Zdroju

Dodane 20.04.2018, 10:00
Kobieta gra na flecie poprzecznym. Po jej prawej stronie stoi mężczyzna, który gra na gitarze basowej, po lewej na krześle siedzi kobieta, która w dłoniach trzyma mikrofon, po jej lewej stronie mężczyzna gra na cahonie, obok niego mężczyzna gra na fortepianie.

14 i 15 kwietnia koncertowaliśmy w Busku i Solcu—Zdroju, w sanatoriach „Nida”, „Marconi” i „Solec”.

Wiosna dodała nam energii do intensywnej pracy, dlatego realizujemy nowe pomysły, planujemy kolejne inicjatywy.

W niedzielę mogliście Państwo się o tym przekonać, ponieważ, ku naszej ogromnej radości, zagraliśmy dwa koncerty w pełnym składzie instrumentalnym. Na każdym z nich prezentowaliśmy wiele premierowych utworów z repertuaru m. in. Anny German, Michała Bajora i Maryli Rodowicz.

Tak więc wokalistce Agnieszce Łozińskiej towarzyszyli w dodatkowych rolach: Monika Flaga na flecie poprzecznym, Mateusz Popis na cajonie i perkusjonaliach, Karol Radwan jak zwykle na fortepianie, a Adrian Wyka na gitarze basowej.

Energia tych koncertów pozostanie w nas na długo.

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, zwłaszcza do sanatorium Marconi, i gromkie oklaskiwanie podopiecznych fundacji. Dziękujemy za gratulację i mnóstwo ciepłych słów kierowanych pod naszym adresem.

Do zobaczenia już wkrótce.

Powered by CuteNews