W lutym na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:
5,3% / 300,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

1%

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI KRAKOWSKIEJ 2014

Dodane 30.06.2014, 22:04

Szanowni Państwo,
29 czerwca br. odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej. Był to w tym roku dla naszej Fundacji ogromny projekt, w który się zaangażowaliśmy i z którego jesteśmy bardzo dumni. Pracowaliśmy ciężko nad nim przez ostatnie 4 miesiące. Był to czas wielu negocjacji, licznych dyskusji oraz przepływu wielu pomysłów, których efekt mogliście Państwo zobaczyć podczas Festiwalu.

Gdy słyszymy tyle cudownych opinii, że Państwu się podobało, że czuliście się podczas koncertu dobrze, a nasi wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny, mamy poczucie, że to co robimy ma pozytywny wymiar i że warto to robić nadal. W dzisiejszych czasach niestety media nie chcą promować małych lokalnych przedsięwzięć, angażując się jedynie w te duże dobrze znane, dlatego jest nam tym bardziej miło, że jak na pierwszy raz było aż tyle ludzi, którzy chcieli z nami świętować, cieszyć się krakowską muzyką wykonywaną przez tak wielu uzdolnionych młodych artystów.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim naszym Darczyńcom, których możecie Państwo poznać pod tym linkiem.
W szczególności ogromną wdzięczność kierujemy na ręce Pani Lidii Jazgar, która przez te 4 miesiące była dla nas nieocenionym wsparciem, dobrym duchem w chwilach zwątpienia i cudownym orędownikiem naszej idei.
Dziękujemy także Agnieszce Szczurek, która prowadząc koncert zbudowała wspaniałą atmosferę i sprawiła, że wczorajszy dzień będziemy długo pamiętać. Natomiast dzięki naszemu realizatorowi dźwięku Mateuszowi Sieniawskiemu, cały koncert był doskonale słyszalny, a co za tym idzie dostarczał wielu pięknych akustycznych wrażeń.
Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Państwa zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję OFPK.
Do zobaczenia.

 

Certyfikat Ambasadora Zdrowia dla naszej Fundacji

Dodane 14.06.2014, 19:16

Dzisiaj w Pałacu Wielopolskich, tj. w Krakowskim Magistracie, w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się Gala wyróżnień, na której rozdano wiele statuetek "złotych jabłek".
Nasza Fundacja otrzymała Certyfikat Ambasadora Zdrowia za aktywizowanie osób z dysfunkcjami wzroku i zaangażowanie w rozwój ich talentów artystycznych. To dla nas cenne wyróżnienie, ponieważ pokazuje ono, że kultura jest ważnym aspektem dla zdrowia człowieka. Nie tylko zdrowie fizyczne, ale także i duchowe sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Bardzo dziękujemy Fundacji Vital. Jest nam tym milej, że mogliśmy z naszą Fundacją uświetnić swoim śpiewem tę uroczystość.

Wręczenie jabłek

Nasza Fundacja w Muszynie i Krynicy-Zdroju

Dodane 02.06.2014, 18:26

W dniach 30-31.05 oraz 01.06.2014 zorganizowaliśmy kolejne już koncerty Agnieszki Łozińskiej. Agnieszka zaśpiewała trzy koncerty: w sanatorium "Korona", ""Nestor" w Muszynie oraz w sanatorium "Energetyk" w Krynicy-Zdroju. Jak to bywało do tej pory została przyjęta z wielką radością i wzruszeniem przez publiczność.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji wszystkich Ośrodków za możliwość występów, a publiczność zapraszamy na kolejne koncerty.

Kolejne koncerty Agnieszki

Dodane 01.05.2014, 20:54

W dniach 25-27 kwietnia br. nasza Fundacja zorganizowała koncerty w Solcu-Zdroju oraz bardzo często przez nas odwiedzanym Busku-Zdroju Dla Agnieszki Łozińskiej. Koncerty te jak zwykle, tak i tym razem zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność tamtejszych sanatoriów.

Bardzo serdecznie dziękujemy władzom "Uzdrowiska Solec" za okazane nam serce, dzięki czemu nasz koncert mógł dojść do skutku.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza współpraca zawsze będzie tak owocna, a to pozwoli dzielić się talentem i wrażliwością z naszą publicznością.

Wielkanoc

Dodane 20.04.2014, 15:40

Drodzy Państwo,

z okazji Świąt Wielkiej Nocy cała Fundacja życzy, aby w Waszym życiu gościła miłość, nadzieja i życzliwość. Aby Wasze serca były otwarte dla drugiego człowieka i dostrzegały jego potrzeby. Dziękujemy, że jesteście z nami, obdarzacie nas wsparciem i pomocą w poprawianiu świata dla osób z dysfunkcjami. Cieszymy się, że wspólnie możemy ułatwiać życie innym.

Wesołych Świąt.

Koncertowy weekend dobiegł końca

Dodane 29.03.2014, 22:23

Busko-Zdrój oraz Solec-Zdrój to miasta, które od wielu lat przyjmują nas bardzo miło. Tak było i tym razem. Zagraliśmy trzy koncerty: w Uzdrowisku "Solec", w sanatorium "Nida", a także w sanatorium "Marconi". W każdym z tych miejsc spotkaliśmy wspaniałą publiczność, która bardzo żywiołowo reagowała na nasz śpiew oraz konferansjerkę, za co serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy.

Bardzo dziękujemy również władzom oraz pracownikom KO każdego z trzech uzdrowisk, za to, że od początku są nam przychylne i zawsze możemy na nich liczyć.

Zapraszamy na kolejne koncerty.

"Romanca" w Bagatelii

Dodane 25.03.2014, 15:35

Wczoraj wraz z Podopiecznymi mieliśmy przyjemność zobaczyć w Teatrze Bagatela przedstawienie "Romanca" napisane przez Jacka Chmielnika.
"Romanca" to niezapomniana  przygoda w teatrze,  pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, niepozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie  skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.
Cieszymy się, że nasi Podopieczni mieli okazję wziąć udział w tym wydarzeniu kulturalnym.

Koncerty promujące Agnieszkę Łozińską

Dodane 24.03.2014, 14:29

W dniach 21-23 marca br. w Busku-Zdroju odbyły się koncerty promujące Agnieszkę Łozińską. Były to pierwsze koncerty solowe Agnieszki, które zostały zorganizowane przez Fundację Artystyczną Cantito. Zagraliśmy w sanatorium Nida, Słowacki oraz w sanatorium Marconi.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w ich organizacji oraz Państwu, którzy zechcieliście przyjść i posłuchać. Ciepłe przyjęcie i żywiołowa reakcja publiczności utwierdziła nas w przekonaniu, że to co robimy jest potrzebne, bo daje radość i szczęście naszym słuchaczom.

Kolęda płynąca z Bazyliki Mariackiej

Dodane 30.01.2014, 14:23

W dniu 26.01.2014 nasi podopieczni z zespołu Cantito mieli możliwość zagrać koncert w Bazylice Mariackiej. Cieszymy się, że dzięki życzliwości takich osób jak Proboszcz Bazyliki oraz Pan Paweł Kisiel nasza Fundacja ma możliwość pokazywania młodych, uzdolnionych ludzi w tak ważnych dla kultury Polskiej miejscach. Mamy nadzieję, że było to wspaniałe świadectwo na to, że osoby niepełnosprawne również prezentują wysoki kunszt artystyczny, zaangażowanie oraz wrażliwość na przekazywane treści.
Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom, nasi Ofiarodawcy, będą czuli, że warto wspierać naszą Fundację i dzięki temu promować kulturę, jak i artyzm naszych podopiecznych, a publiczność będzie doświadczała niezapomnianych wrażeń duchowych.

Sztuka „Paradiso” na motywach Boskiej Komedii Dantego w Teatrze Łaźnia Nowa

Dodane 22.01.2014, 12:15

Teatr Łaźnia Nowa zaprasza 26 stycznia (niedziela), godz. 19:00 na pokaz specjalny przedstawiający dotychczasowe efekty pracy zespołu teatralnego z grupą amatorów, osób z autyzmem, wspólnie przygotowującymi sztukę „Paradiso” na motywach Boskiej Komedii Dantego.

Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25, Kraków,
www.laznianowa.pl

Szczegółowy opis

Zapraszamy!

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Starsze >>

Powered by CuteNews