W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Koncertowy weekend dobiegł końca

Dodane 29.03.2014, 22:23

Busko-Zdrój oraz Solec-Zdrój to miasta, które od wielu lat przyjmują nas bardzo miło. Tak było i tym razem. Zagraliśmy trzy koncerty: w Uzdrowisku "Solec", w sanatorium "Nida", a także w sanatorium "Marconi". W każdym z tych miejsc spotkaliśmy wspaniałą publiczność, która bardzo żywiołowo reagowała na nasz śpiew oraz konferansjerkę, za co serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy.

Bardzo dziękujemy również władzom oraz pracownikom KO każdego z trzech uzdrowisk, za to, że od początku są nam przychylne i zawsze możemy na nich liczyć.

Zapraszamy na kolejne koncerty.

"Romanca" w Bagatelii

Dodane 25.03.2014, 15:35

Wczoraj wraz z Podopiecznymi mieliśmy przyjemność zobaczyć w Teatrze Bagatela przedstawienie "Romanca" napisane przez Jacka Chmielnika.
"Romanca" to niezapomniana  przygoda w teatrze,  pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, niepozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie  skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.
Cieszymy się, że nasi Podopieczni mieli okazję wziąć udział w tym wydarzeniu kulturalnym.

Koncerty promujące Agnieszkę Łozińską

Dodane 24.03.2014, 14:29

W dniach 21-23 marca br. w Busku-Zdroju odbyły się koncerty promujące Agnieszkę Łozińską. Były to pierwsze koncerty solowe Agnieszki, które zostały zorganizowane przez Fundację Artystyczną Cantito. Zagraliśmy w sanatorium Nida, Słowacki oraz w sanatorium Marconi.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w ich organizacji oraz Państwu, którzy zechcieliście przyjść i posłuchać. Ciepłe przyjęcie i żywiołowa reakcja publiczności utwierdziła nas w przekonaniu, że to co robimy jest potrzebne, bo daje radość i szczęście naszym słuchaczom.

Kolęda płynąca z Bazyliki Mariackiej

Dodane 30.01.2014, 14:23

W dniu 26.01.2014 nasi podopieczni z zespołu Cantito mieli możliwość zagrać koncert w Bazylice Mariackiej. Cieszymy się, że dzięki życzliwości takich osób jak Proboszcz Bazyliki oraz Pan Paweł Kisiel nasza Fundacja ma możliwość pokazywania młodych, uzdolnionych ludzi w tak ważnych dla kultury Polskiej miejscach. Mamy nadzieję, że było to wspaniałe świadectwo na to, że osoby niepełnosprawne również prezentują wysoki kunszt artystyczny, zaangażowanie oraz wrażliwość na przekazywane treści.
Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom, nasi Ofiarodawcy, będą czuli, że warto wspierać naszą Fundację i dzięki temu promować kulturę, jak i artyzm naszych podopiecznych, a publiczność będzie doświadczała niezapomnianych wrażeń duchowych.

Sztuka „Paradiso” na motywach Boskiej Komedii Dantego w Teatrze Łaźnia Nowa

Dodane 22.01.2014, 12:15

Teatr Łaźnia Nowa zaprasza 26 stycznia (niedziela), godz. 19:00 na pokaz specjalny przedstawiający dotychczasowe efekty pracy zespołu teatralnego z grupą amatorów, osób z autyzmem, wspólnie przygotowującymi sztukę „Paradiso” na motywach Boskiej Komedii Dantego.

Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25, Kraków,
www.laznianowa.pl

Szczegółowy opis

Zapraszamy!

Sukces Cantito na XX Jubileuszowy MFKiP

Dodane 19.01.2014, 11:29

Zespół Cantito podczas XX Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie, zajął III miejsce w kategorii zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do tak znakomitego wyniku naszych podopiecznych.
GRATULUJEMY!

Fundacja Cantito organizatorem koncertów w Busku-Zdroju

Dodane 14.01.2014, 6:37

W dniach 10-12 stycznia br. nasza Fundacja zorganizowała wyjazd koncertowy do Buska-Zdroju dla swoich Podopiecznych. Odbyły się tam trzy koncerty, na których zespół Cantito mógł promować swoją płytę z kolędami. Ponadto Fundacja opłaciła Podopiecznym cały pobyt.

Wigilia Bożego Narodzenia

Dodane 24.12.2013, 11:34

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wszystkim nadzieję na lepsze jutro, niech Boża Dziecina położona na sianku w ubogiej stajence pozwoli uwierzyć, że miłość ma wielką moc i jest w stanie przezwyciężyć wszelkie trudności.

Niech Nowy Rok 2014 przyniesie nam Wszystkim spełnienie i wiele chwil zadowolenia, satysfakcji z podejmowanych działań.

Wspieramy Małopolskie Hospicjum

Dodane 28.08.2013, 10:32

W dniu 24.08 br. Wraz z naszymi podopiecznymi z Cantito braliśmy udział w imprezie Tatrzańskie Wici, które odbywały się na Harendzie.
Zagraliśmy tam charytatywny koncert na rzecz Małopolskiego Hospicjum, podczas, którego była prowadzona zbiórka na jego potrzeby oraz podopiecznych.
Zachęcamy do dalszego wspierania!

Górska promocja podopiecznych z Cantito

Dodane 18.08.2013, 13:23

W dniach 20-25 sierpnia br. nasza Fundacja organizuje kilkudniowy wyjazd zespołu Cantito do Zakopanego. Dzięki temu wyjazdowi nasi podopieczni będą mieli szansę promować siebie i swoją płytę, a także wypocząć w naszych uroczych Tatrach.
Będzie ich można posłuchać w lokalnej stacji radiowej, telewizji, a także przeczytać wywiad w gazecie.
Ponadto zapraszamy na słynne Krupówki, gdzie sprzedawana będzie płyta "Rzeki nadziei".
Wszystko to oczywiście dzięki wspaniałym Darczyńcom, bez których to przedsięwzięcie nie mogłoby dojść do skutku. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz liczymy na dalsze wsparcie.

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Starsze >>