W maju na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAGRAMY DLA CIEBIE! SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Co u nas słychać i podziękowania

Dodane 15.11.2020, 15:40

O tym, co u nas słychać, opowiadają Monika i Adrian. Nie zabraknie też podziękowań. :)
Zachęcamy do obejrzenia!
 

Integracyjne Dni Bronowic

Dodane 24.09.2020, 11:34
Na scenie znajduje się 6 osób (3 kobiety i 6 mężczyzn). Jeden mężczyzna gra na basie, drugi na cajonie, a trzeci na pianinie elektrycznym. Na środku sceny stoją kobiety, jedna z nich śpiewa.

19 września na zaproszenie Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana zaśpiewaliśmy na pikniku z okazji Integracyjnych Dni Bronowic.

Był to nasz pierwszy koncert po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią, tym bardziej dla nas wyjątkowy i poruszający.

Dziękujemy Państwu, że przyszliście nas posłuchać, entuzjastycznie nas przyjęliście i nagradzaliście oklaskami, podgrzewając plenerową atmosferę.

Mamy nadzieję na spotkanie w przyszłym roku.

Zagraliśmy na Pierwszej Komunii

Dodane 21.09.2020, 14:58
Cztery osoby (dwie kobiety i dwóch mężczyzn) znajdują się w kościele. Jeden mężczyzna gra na gitarze, a drugi na pianinie elektycznym. Kobiety stoją, w dłoniach mają mikrofony.

20 września, zaproszeni przez panią Sylwię, uczestniczyliśmy we mszy świętej Pierwszej Komunii w parafii Św. Marii Magdaleny w Witkowicach.

Było nam bardzo miło zagrać i zaśpiewać razem z dziećmi w tym wyjątkowym dla nich dniu. Dziękujemy za wspólną modlitwę i zaangażowanie.

Jeszcze raz życzymy dzieciom i ich rodzinom wszystkiego najlepszego.

 


Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy zagrali na jakiejś imprezie, prosimy o kontakt.

8 urodziny Fundacji!

Dodane 19.06.2020, 11:04

Dokładnie 8 lat temu nasza fundacja, dzięki wpisaniu do KRS, zaczęła swoją muzyczną przygodę.
Za nami wiele wspaniałych projektów, koncertów, wydarzeń muzycznych, akcji charytatywnych. We wszystkie działania angażujemy się ze śpiewem na ustach i wielkim zapałem. Działamy i gramy dalej, żeby muzyka osób niepełnosprawnych docierała do jak największego grona słuchaczy.
Z tej okazji mamy dla Was utwór wspaniałego krakowskiego artysty Zbigniewa Wodeckiego, który jest dla nas wzorem i inspiracją do naśladowania.

Miłego słuchania i podzielcie się Waszymi wrażeniami.

Więcej o naszych 8 letnich projektach poczytacie tutaj

Wesołego Alleluja!

Dodane 11.04.2020, 11:02

Nasza Fundacja musi kupić busa!

Dodane 20.03.2020, 20:25
Zdjęcie z koncertu. Na scenie 3 kobiety i 3 mężczyzn. Kobiety śpiewają, a mężczyźni grają na instrumentach: Pianino elektryczne, cajon i gitara basowa. Na górze zdjęcia napis: Prosimy o Twój 1% Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda. Na dole: KRS: 0000424570 fundacjacantito.pl/1procent

Szanowni Państwo!

Postaramy się krótko, ale prosimy przeczytajcie do końca.

Jesteśmy w ciężkim położeniu. Stoimy przed bardzo trudną decyzją i potrzebujemy Waszej pomocy.

Kochamy muzykę i występy na scenie dla wspaniałej publiczności, którą spotykamy w różnych uzdrowiskach i sanatoriach w Polsce. Ponieważ w większości są to ludzie schorowani, nasze koncerty zawsze były darmowe i chcemy, żeby tak pozostało. Koszty przejazdów jednak z roku na rok rosną. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, a z racji tego, że jako osoby niewidome sami nie mamy swoich samochodów i nie możemy prowadzić, musimy liczyć na życzliwość i czas innych ludzi.

Obecnie w naszym składzie jest 6 osób, co sprawia, że potrzebujemy  dwóch samochodów i dwóch kierowców. Koszty paliwa w takiej sytuacji również są dwukrotnie większe.

Dodatkowo na początku naszej działalności chcąc pomniejszyć wydatki zainwestowaliśmy we własny sprzęt nagłaśniający, żeby za każdym razem nie trzeba było płacić firmie zewnętrznej  za jego wypożyczenie.

Playlista koncertowa

Dodane 20.03.2020, 20:20

Szanowni Państwo!
Od kilku długich dni siedzimy w domu, jak większość społeczeństwa. Nie koncertujemy, nie organizujemy warsztatów, mając nadzieję, że taką postawą przyczynimy się do szybszego zwalczenia wirusa, który rozprzestrzenił się na całym świecie, dezorganizując plany nas wszystkich.

Gorąco wierzymy, że muzyka ma w sobie coś pokrzepiającego, dlatego stworzyliśmy koncertową playlistę. Mamy nadzieję, że doda Wam sił i wiary w oczekiwaniu na lepszy czas.

W dalszym ciągu prosimy Was o 1%, a także wspieranie przez formularz darowizny na naszej stronie. 

Dbajcie o siebie i miłego słuchania.

Marzec rozpoczęliśmy w Sanatorium Marconi

Dodane 03.03.2020, 13:43

1 marca z wielką przyjemnością zagraliśmy dla Państwa w sanatorium „Marconi” w Busku-Zdroju. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc koncertowych.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe popołudnie. Za energię, wspólne śpiewanie, gromkie oklaski, a nawet wywoływanie bisu.

Po takich koncertach wiemy, że to co robimy ma sens. I z niecierpliwością czekamy kolejnych.

 


Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy zagrali na jakiejś imprezie, prosimy o kontakt.

Kolejny lutowy koncert, tym razem w Sanatorium Nida

Dodane 27.02.2020, 11:55
Kobieta śpiewa, po jej lewej stronie siedzi druga, a po prawej mężczyzna gra na gitarze basowej.

21 lutego zagraliśmy dla Państwa w sanatorium „Nida” w Busku-Zdroju.

Był to niezwykły koncert, ponieważ przybyła do nas wyjątkowo roześmiana, radosna i rozśpiewana publiczność. Dziękujemy za tyle dobrej energii, ciepłych słów i oczywiście za zaproszenie.

Do zobaczenia już wkrótce.


Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy zagrali na jakiejś imprezie, prosimy o kontakt.

Występ podczas koncertu Szkoły Wokalno - Aktorskiej

Dodane 20.02.2020, 15:23
Kobieta przygotowuje się do występu, towarzyszy jej trzech mężczyzn grających na intrumentach: fortepian, cajon i gitara basowa

W środę, 19 lutego, mieliśmy przyjemność wystąpić podczas koncertu słuchaczy drugiego i trzeciego roku Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Odbył się on w Centrum Kultury Podgórze przy ul. Sokolskiej 13.
Monika Flaga, która jest absolwentką szkoły, wraz z towarzyszeniem fundacyjnego zespołu zaprezentowała dwa utwory: "Rebeka" i "Ech mała". Nasz występ został bardzo ciepło przyjęty, a publiczność energicznie podrygiwała w takt piosenek.
Dodatkowo nasza fundacja udostępniła cały sprzęt nagłaśniający, a Adrian Wyka zasiadł za nowym stołem mikserskim i dbał o dobrą słyszalność zarówno wszystkich wykonawców na scenie jak i dla całej publiczności.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie.
Polecamy się na przyszłość.


Jeśli chcieliby Państwo, żebyśmy zagrali na jakiejś imprezie, prosimy o kontakt.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... Starsze >>

Powered by CuteNews